Permanentní make-up

Permanentní make-upRozhodněte se pro aplikaci permanentního make-upu u profesionála se smyslem pro proporce obličeje. Vybírejte salon především podle kvality, zjistěte si reference. Klientka, která žádá o nápravu nekvalitní práce odjinud, bývá nešťastná a cena ji zajímá nejméně.  Používám barvy špičkové kvality, jednorázový materiál na práci a dbám na vysokou úroveň hygieny. Pracuji šetrným způsobem a nebudete se muset stydět za výsledek, který budete nosit několik let na vlastním obličeji.

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky implantují přírodní barviva. Permanentní make-up se používá na úpravu, zvýraznění nebo korekci obočí, rtů a očních linek. S kvalitním permanentním make-upem můžete vypadat lépe a ušetřit čas. Kresba obličeje má být přirozená, permanentní make-up není náhražkou klasického líčení. Používám hypoalergenní barvy minerálního původu MEI-CHA® MICRO-COLORS®. Jejich výhoda je v tom, že barva, sytost a výraznost se dají v pleti měnit. Mikropigmentaci předchází pohovor s klientkou, stanovuje se vhodný barevný odstín, intenzita barvy a detaily tvaru. Vlastní procedura je implantování barevných mikropigmentů pomocí speciálního přístroje s jemně vibrující jehlou. Celkový úkon se většinou provádí na dvě sezení. Výhoda spočívá v tom, že po prvním sezení zjistíme, jak pokožka reaguje na pigment a můžeme upravit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo zesvětlit. Oční linky aplikuji pouze kolem linie řas, výsledná linka je vždy jemná a přirozená, začíná a končí tam, kde začíná a končí linie řas. Prodlužování a rozšiřování linek mikropigmentací neprovádím.

Bolestivost - zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik. Permanentní make-up vydrží v pleti 1 - 5 let, ne však ve stejné kvalitě, je třeba jej udržovat.

Podívejte se na ukázku kvality naší práce. Fotografie jsou amatérské, neretušované, klientky nenalíčené. Úroveň sytosti čerstvě aplikovaného PM je cca o 30% vyšší než výsledná barva. Do 5 - 7 dnů po aplikaci vypadají stroupky, barva zesvětlá a postupně začne vystupovat opět nahoru, konečná barva se ustálí do měsíce po aplikaci. Poté se provádí korekce - doplnění barvy a malá korekce tvaru.

 

 

 
Pěstící a dekorativní kosmetika ARTDECO Německá značka nabízí bohatý výběr luxusních speciálních produktů pro líčení i péči o... více
archiv novinek