Pěstící francouzská kosmetika DARPHIN

image style visage

Pěstící kosmetika

LUXUSNÍ PÉČE ŠITÁ NA MÍRU

La Haute Couture de la Beauté – péče sestavená na míru podle stavu a typu pleti. Formujte Vaši krásu.

Vaše pleť je neustále ovlivňována vnějším prostředím i vnitřními fyziologickými faktory. Tomu je nezbytné přizpůsobit režim péče. Učte se včas rozpoznat, co Vaše pleť potřebuje. Naslouchejte sami sobě, své pleti. Udržujte a rozvíjejte kapitál krásy.

APLIKACE 3D SYSTÉMU

ráno výživa a ochrana: sérum, krémvečer detoxikace a hydratace: esenciální olej, krém

KONCEPT FYTOBIOLOGIE – UMĚNÍ VYUŽÍVAT ROSTLINNÝCH MOLEKUL - SÉRA

Z nejčistších molekul, získaných z rostlin, vytváříme kompozice s dokonalým působením. KOMPLEXY DARPHIN představují hyperaktivní buněčný potenciál, dodávající výživu do spodních vrstev pleti.

AROMATERAPIE – UMĚNÍ OŠETŘOVAT PLEŤ POMOCÍ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

K přípravě aromatických olejů používá Darphin rostlinné výtažky nejvyšší kvality a využívá jejich detoxikačních, hydratačních a regeneračních vlastností. AROMATICKÉ OLEJE DARPHIN přinášejí nová řešení krásy.

FYTOTERAPIE – UMĚNÍ PEČOVAT O PLEŤ POMOCÍ ROSTLINNÝCH VÝTAŽKŮ - KRÉMY

Nejaktivnější část každé pečlivě vybrané rostliny se ve vysoké koncentraci vmísí do krému, v němž intenzivně uvolňuje vitamíny a další látky. PĚSTÍCÍ KRÉMY DARPHIN jsou specifické přírodní produkty, které zvyšují hydrataci vrchní vrstvy epidermis a chrání pleť.

 
Pěstící a dekorativní kosmetika ARTDECO Německá značka nabízí bohatý výběr luxusních speciálních produktů pro líčení i péči o... více
archiv novinek