Dekorativní a pěstící kosmetika ARTDECO

02-02-23-10-30-36-61e6a17c2801bjpg.jpg

Líčení pleti má vypadat přirozeně, zakrýt nedostatky, rozjasnit a podtrhnout výraz tváře. Barvu make-upu vybírejte ke svému odstínu pleti, pomocí dvou odstínů dolaďte linie obličeje.
Produkty Artdeco můžete odstranit lesknoucí se pleť, redukovat drobné nerovnosti a dosáhnout dokonalý vzhled. Vyberte si z nabídky kamufláží, podkladových bází, make-upů pudrů, rozjasňovačů pleti a tvářenek.
ARTDECO nabízí také výběr luxusních speciálních produktů pro péči o pleť.

Samoopalovací přípravky Mine Tan

MineTan je profesionální samoopalovací kosmetika původem z Austrálie, která nabízí revoluční technologii dokonalého opálení již za hodinu. Všechny produkty obsahují pouze přírodní DHA, která v kombinaci se silnými antioxidanty, extrakty z ovoce a oleji pomáhá produktu rychleji se vstřebat do pokožky a vytváří dlouhotrvající efekt dokonalého opálení. S produkty MineTan se můžete sami rozhodnout, jaké opálení chcete. Bronzovací složky začínají působit ihned po styku s pokožkou. Pokud se osprchujete za hodinu po aplikaci, dosáhnete jemného přírodního tónu pleti. Po 2 hodinách bude Vaše opálení tmavší. Pro extra tmavý výsledek nechejte působit 3 a více hodin a osprchujte.


6328b170328e2jpg.jpg 03-08-23-03-49-00-5df8764f1fff2jpg.jpg

 
Pěstící a dekorativní kosmetika ARTDECO Německá značka nabízí bohatý výběr luxusních speciálních produktů pro líčení i péči o... více
archiv novinek